Dołącz do nas

Znajdujesz się w: Strona główna » Członkowie » Dołącz do nas

Zbigniew Sznitowski
Wiceprezes Stowarzyszenia „CCT”

Szanowni Państwo, jeżeli szukacie informacji na temat ewentualnego członkostwa w Stowarzyszeniu Centrum Cen Transferowych, do czego serdecznie zapraszam, to dobrze trafiliście.

Liczę, że znajdziecie tu Państwo wszystkie interesujące Was informacje. Jeżeli tak się nie stanie to zachęcam do kontaktu pod adresem Zbigniew.Sznitowski@cct.org.pl a postaram się, w miarę możliwości, szybko udzielić wyczerpujących informacji.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia CCT oraz własnym zapewniam, że nasi członkowie mają nie tylko obowiązki i koszty, ale również liczne prawa i korzyści. Statut Stowarzyszenia przewiduje status członka zwyczajnego, wspierającego oraz honorowego.

Szanowni Państwo, zarówno jako osoby fizyczne lub prawne możecie wstąpić w poczet Członków Stowarzyszenia Centrum Cen Transferowych, którzy poza podstawowymi prawami i obowiązkami statutowymi nabywają dodatkową możliwość uczestniczenia w działalności statutowej Stowarzyszenia, o których szczegółowo informujemy na podstronie „Członkowie”.

Zapraszam do uczestnictwa.

Zbigniew Sznitowski

Członkostwo w Stowarzyszeniu Centrum Cen Transferowych

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na zgłoszenia i zapytania dotyczące przyjęcia w poczet członków Stowarzyszenia Centrum Cen Transferowych (dalej: Stowarzyszenie CCT), składane przez aktywnych doradców podatkowych niniejszym wyjaśniamy. W imieniu Zarządu i moim własnym, jako Wiceprezes ds. członkostwa, chciałbym wskazać, że zasady regulujące przyjmowanie nowych członków wynikają ze statutu i będących jego źródłem pierwotnych przesłanek Członków