Korzyści z członkostwa

Znajdujesz się w: Strona główna » Członkowie » Korzyści z członkostwa

Zbigniew Sznitowski
Wiceprezes Stowarzyszenia „CCT”

Szanowni Państwo, skoro jesteście na tej stronie to domniemam, że szukacie informacji na temat ewentualnego członkostwa w Stowarzyszeniu Centrum Cen Transferowych, do czego serdecznie zapraszam.

Liczę, że znajdziecie tu Państwo wszystkie interesujące Was informacje oraz stosowne deklaracje. Jeżeli tak się nie stanie to zachęcam do kontaktu pod adresem Zbigniew.Sznitowski@cct.org.pl a postaram się, w miarę możliwości, szybko udzielić wyczerpujących informacji.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia CCT oraz własnym zapewniam, że nasi członkowie mają nie tylko obowiązki i koszty, ale również liczne prawa i korzyści. Statut Stowarzyszenia przewiduje status członka zwyczajnegowspierającego oraz honorowego.

Szanowni Państwo, już za 100 zł. rocznie jako osoby fizyczne możecie zostać Członkami Zwyczajnymi Stowarzyszeniu Centrum Cen Transferowych, którzy poza podstawowymi prawami i obowiązkami statutowymi mają możliwość:

 • sugerowania czy wnoszenia propozycji, a przede wszystkim czynnego udziału w realizacji i rozwoju podstawowej działalności Stowarzyszenia,
 • zgłaszania i realizacji unikatowych projektów tematycznych,
 • zgłaszania nieprawidłowości i sugerowanych zmian w zakresie przepisów prawa,
 • dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z innymi członkami.

Podobnie osoby fizyczne lub prawne, uznające cele stowarzyszenia i pragnące wesprzeć finansowo, rzeczowo lub merytorycznie naszą działalność statutową, mogą zostać Członkami Wspierającymi. W zamian Stowarzyszenie oferuje możliwość:

 • zgłaszania do władz Stowarzyszenia postulatów i uwag dotyczących realizowanych zadań,
 • wnioskowania głosem doradczym o podjęcie nowych tematów problemowych,
 • promowania Państwa Firmy poprzez umieszczenie znaku graficznego:
  • na naszej stronie Internetowej,
  • na materiałach informacyjnych i promujących „CCT”,
  • wyeksponowania logo Firmy, na roll’up-ie – eksponowanym podczas organizowanych konferencji i zjazdów.

Ponadto, każdy Członek za pośrednictwem Stowarzyszenia ma jedyną w swoim rodzaju możliwość czynnego opiniowania sugerowanych zmian w uzgodnieniach społecznych procesów legislacyjnych, co pozwala realnie wpływać na przyszły kształt aktów prawnych, odnoszących się m.in. do obszaru cen transferowych przygotowywanych przez Ministerstwo Finansów.

 

© Zbigniew Sznitowski

Materiał chroniony prawem autorskim. Materiał może być rozpowszechniany pod warunkiem podania źródła (adresu strony internetowej) oraz nazwiska autora. Autor ani Wydawca nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie materiału.