Publikacje/CCT w prasie

Znajdujesz się w: Strona główna » Nasze projekty » Publikacje/CCT w prasie

Poniżej przedstawiamy informacje prasowe związane z CCT. W przypadku niektórych artykułów dostęp do pełnej treści jest możliwy dopiero po opłaceniu abonamentu u wydawcy. Linki odsyłające do takich artykułów zostały zamieszczone dla wygody tych odbiorców, którzy mają opłacony abonament. Stowarzyszenie nie ma wpływu na wysokość opłat z tytułu dostępu do pełnej treści artykułów.

Pierwszy w Polsce Przewodnik po usługach w grupach kapitałowych

Z dumą przedstawiamy pierwsze w Polsce kompleksowe opracowanie poruszające problematykę usług o niskiej wartości dodanej, zarówno w aspekcie regulacyjnym, jak i ekonomicznym. Posłuży ono jako wsparcie przy ocenie rynkowości wskaźników finansowych dla niektórych rodzajów typowych usług wsparcia oraz  na potrzeby analizy / dokumentacji cen transferowych. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.infocredit-online.pl/Przewodnik-po-uslugach-o-niskiej-wartosci-dodanej Przewodnik to kompendium wiedzy

Relacja z konferencji CCT w DGP – 24.11.2014

Dziennik Gazeta Prawna opublikował relację z konferencji CCT w zakresie wystąpień Moniki Laskowskiej z MF oraz Melindy Brown z OECD. Dziennikarz podsumował informację, iż resort finansów przygotuje wytyczne dotyczące wartości niematerialnych i prawnych w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi.