Regulamin strony

Znajdujesz się w: Strona główna » Regulamin strony

Właścicielem strony cct.org.pl jest Stowarzyszenie Centrum Cen Transferowych. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych na stronie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych z portalu może się odbywać jedynie po uzyskaniu odpowiedniej zgody, o ile nie zostało to inaczej wskazane w zasadach cytowania treści.

Korzystanie ze strony jest bezpłatne, odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika i w większości przypadków nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jednak w pewnych przypadkach użytkownicy mogą zostać poproszeni o podanie podstawowych informacji osobistych, np. w sytuacji wzięcia udziału we wszelkiego rodzaju konkursach, dokonywaniu zakupów na stronie internetowej, rejestracji oraz zamawianiu informacji, usług i produktów oferowanych przez stronę.

CCT.ORG.PL zastrzega sobie także prawo przekazywania informacji osobistych w przypadku korzystania lub zamawiania informacji, usług czy produktów oferowanych przez Serwis we współdziałaniu z innymi podmiotami. W takim przypadku, Użytkownicy podają swoje dane dobrowolnie i na własną odpowiedzialność, mogąc w każdej chwili zrezygnować z korzystania z tych części portalu.

CCT.ORG.PL, podobnie jak większość serwisów internetowych, zbiera w celach technicznych i statystycznych informacje w logach serwera, które tworzone są z adresu IP, z którego łączy się Użytkownik, dokładnej daty i czasu połączenia oraz adresu URL pobranego dokumentu.

Portal korzysta także z plików cookies (niewielkich plików tekstowych) zapisywanych na komputerze Użytkownika, które serwer może odczytać przy ponownym połączeniu z danego komputera. Stosowane są, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z niektórych usług oraz, aby zapewnić prawidłowe działanie niektórych mechanizmów