Jesteśmy pierwszą w Polsce niezależną
organizacją ekspertów w zakresie cen transferowych

Stowarzyszenie Centrum Cen Transferowych® to pierwsza w Polsce niezależna organizacja ekspertów w zakresie cen transferowych. Powołaliśmy Stowarzyszenie, ponieważ chcieliśmy wykorzystać potencjał wiedzy i doświadczenia ekspertów pracujących w przedsiębiorstwach z różnych branż.

Chcemy być niezależni od firm doradczych oraz jesteśmy merytorycznym partnerem do dyskusji nie tylko z polskim ustawodawcą, lecz także z europejskim. Stawiamy sobie za cel działanie na rzecz uproszczenia i zwiększenia przejrzystości przepisów i popieramy transparentność procesów im towarzyszących.

Liczymy, że nasze działania przyczynią się do ułatwienia codziennej pracy wszystkich specjalistów ds. cen transferowych cel i oferują wysokie wartości merytoryczne.

Misja i Cele

Naszą misją jest działanie na rzecz rozwoju i promowanie jednoznaczności, przejrzystości i precyzyjności przepisów dotyczących cen transferowych oraz szerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie cen transferowych.

Naszym głównym celem jest stworzenie i udostępnienie naszym członkom i sympatykom merytorycznego i rzetelnego źródła wiedzy o cenach transferowych, oferując stosowne zasoby i najlepsze praktyki, wypróbowane techniki, edukację, udostępnianie rzetelnych informacji i aktualnych regulacji.

Zapraszamy do wspólnego działania wszystkie osoby, które chcą rozwijać swoją wiedzę z zakresu cen transferowych. Przystępując do Stowarzyszenia Centrum Cen Transferowych® nie będziesz już sam z trudnymi zagadnieniami dotyczącymi cen transferowych.

Władze stowarzyszenia

Sylwia Rzymkowska

Prezes Stowarzyszenia
Czytaj dalej

Zbigniew Sznitowski

Wiceprezes Stowarzyszenia
Czytaj dalej

Adam Abramowicz

Wiceprezes Stowarzyszenia
Czytaj dalej

Nasze dotychczasowe sukcesy

Członkostwo JTPF

Powołanie Stowarzyszenia jako członka pozarządowego Wspólnego Forum ds. Cen Transferowych przy Komisji Europejskiej.

ico5

Konferencje

Organizacja najbardziej zaawansowanych konferencji tematycznych dotyczących cen transferowych w Polsce.

ico7

Studia podyplomowe

Nasza organizacja objęła patronat nad podyplomowymi studiami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Dokumenty do pobrania

Aktywnie wspierają nas:

Chcesz być na bieżąco z cenami transferowymi?

Zapisz się do naszego newslettera!