Przejdź do treści

Szkolenia

“Profesjonaliści dla Profesjonalistów”

Trafiłeś na tę stronę, zatem najwyraźniej interesują Cię zagadnienia cen transferowych. Nas również!

Pracujemy w dużych grupach kapitałowych, w których zawierane są różnego rodzaju transakcje pomiędzy spółkami należącymi do grupy, tzw. podmiotami powiązanymi. Wiemy, jak istotne jest, aby warunki tych transakcji, a konkretnie ceny transferowe spełniały kryterium rynkowe.

Dbamy o dochowanie należytej staranności w ustaleniu poziomu cen transferowych, weryfikujemy rynkowość transakcji wewnątrzgrupowych, zbieramy dowody, pozyskujemy informacje, sporządzamy analizy porównawcze i budujemy argumentację na potrzeby sporządzania dokumentacji cen transferowych i rozwiązywania potencjalnych sporów z organami podatkowymi.

Aktywnie uczestniczymy też w współtworzeniu prawa w zakresie cen transferowych. Jesteśmy merytorycznym partnerem do dyskusji z polskim i europejskim ustawodawcą. Braliśmy udział w wielu szkoleniach z zakresu cen transferowych w firmach szkoleniowych i doradczych. Wiemy, że na rynku jest dużo doskonałych szkoleń z zakresu przepisów, brakuje natomiast szkoleń praktycznych.

Jako Stowarzyszenie zdecydowaliśmy się na podjęcie działalności szkoleniowej, ponieważ wiemy, że szkolenia w zakresie cen transferowych muszą mieć przede wszystkim wymiar praktyczny. Proponujemy więc warsztaty z doświadczonymi praktykami. Nasi prelegenci to wieloletni eksperci zatrudnieni w dużych grupach kapitałowych, w tym także o zasięgu międzynarodowym, odpowiadający na codzień za zagadnienia z obszaru cen transferowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasze szkolenia mają unikalny charakter

1.

Prowadzone są przez praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji i przygotowywania dokumentacji cen transferowych oraz gruntownie znających przepisy – prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie.

2.

Oferują możliwość wymiany wiedzy i doświadczenia między uczestnikami szkolenia.

3.

Prezentują najlepsze praktyki wypracowane w drodze osobistych doświadczeń naszych trenerów.

4.

Koncentrują się na zagadnieniach praktycznych.

5.

Zostały zaplanowane w cykl obejmujący pełne spektrum zagadnień z zakresu cen transferowych w sposób kompleksowy.

6.

Mają charakter warsztatu i oferują konkretne rozwiązania.

7.

Wzbogacone są o wsparcie we wdrożeniu pozyskanej wiedzy w pracy również po szkoleniu.

Chcesz być na bieżąco z cenami transferowymi?

Zapisz się do naszego newslettera!